12 XII 2018

Wydawcą Almanachu „Polskie Karty” jest od 2010r. MEDIEN SERVICE – jednoosobowa firma doradztwa biznesowego Sławomira Cieślińskiego, od lat zajmującego się zastosowaniami kart plastikowych w nowoczesnej, elektronicznej gospodarce. Przede wszystkim zajmuję się takimi tematami i obszarami zastosowań jak:

  • karty plastikowe i systemy kartowe dla wielu zastosowań,
  • organizacja konferencji kartowych, szkoleń, specjalistycznych eventów,
  • lobbing w zakresie e-gospodarki i e-administracji,
  • nietypowe usługi poligraficzne, zwłaszcza w obszarze druków zabezpieczonych,
  • promocja i PR w zakresie e-gospodarki, szczególnie w odniesieniu do systemów transakcyjnych i obrotu bezgotówkowego,
  • edukacja i upowszechnianie wiedzy o nowoczesnej gospodarce elektronicznej.

Z połączenia wcześniejszych dziennikarskich, edytorskich i poligraficznych doświadczeń właściciela firmy MEDIEN SERVICE z tymi z obszaru kartowego, narodził się przed kilku laty pomysł na przygotowanie specjalistycznego wydawnictwa – użytecznego dla powstałego w międzyczasie w Polsce biznesu kartowego, a także służącego ciągle potrzebnemu w naszym kraju upowszechnianiu tej tematyki. Kwintesencją tych pomysłów stał się Almanach „Polskie Karty”, który po raz pierwszy ukazał się w grudniu 2009r., ale od samego początku był pomyślany jako co roku wznawiane i rozszerzane wydawnictwo cykliczne.
Zawsze byłem otwarty na dobre pomysły i uwagi innych osób. A zatem i tym razem będę zobowiązany wszystkim osobom i firmom, które uznając ideę wydania Almanachu za ważną i godną poparcia, zdecydują się wesprzeć prace przy kolejnych tomach Almanachu „Polskie Karty ” – nowymi dobrymi pomysłami, ideami oraz innymi działaniami służącymi jego ciekawej zawartości, najwyższej jakości materiałami merytorycznymi oraz szerokiemu rozpowszechnianiu.
Serdecznie zapraszam do współpracy!
Sławomir J. Cieśliński